KÉZILABDA

Iskolánk kézilabda csapata május 20-21-én Komlón szerepelt az 51. INTERCISA kézilabda tornán, melyen nyolc szakközépiskola csapata vett részt, köztük az előző évek győztesei a dunaújvárosi Dunaferr Szakközép-és Szakiskola és a pécsi Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola csapatai.

A küzdelmek két négyes csoportban zajlottak, melynek eredményei, új bajnok jelöltet eredményeztek.

A döntőt a helyi Kökönyösi Szakközépiskola és iskolánk csapata játszotta. A kezdeti óriási küzdelem a második félidőre a hazai csapat fölényét hozta és így ők lettek az 51. torna győztesei.

Nem kellett szégyenkeznünk, hiszen a döntőig nagyon szépen meneteltünk.

Elsőként a Mosonmagyaróvár csapatát vertük 30:8-ra majd a Pécs csapatát 21:16-ra és végül a győri Lukács Sándor Szakképzőt 26:14-re.

A csapat minden tagja elismerést érdemel:

Márton Roland 12/E, Balaton Attila, Barna Zsombor, Szalai Attila 12/A, Gál Bertold, Németh Kristóf, Magyar Barnabás 11/ A, Dergez Tamás, Simon Krisztián 11/G, Németh Gábor 10/A és Tóth Kornél 10/E osztályos tanulók.

Eredmények

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb mûködésért és a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal muködéséhez szükséges sütik már be vannak állítva. A sütikről részletesebben nézze meg adatvédelmi oldalunkat.

  Elfogadom a sütiket.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk