Nagyváthy Antológiák

A Csurgói Baksay Sándor Alapítvány 2013-tól kezdve minden évben megjelenteti a Nagyváthy Középiskola diákjainak, tanárainak verseiből, prózai műveiből, rajzaiból szerkesztett Nagyváthy Antológiát.

Az alapítvány és Szabó Sándor kuratóriumi elnök jóvoltából elektronikusan, PDF formátumban is hozzáférhető mindegyik kiadvány

Az egyes évszámokra kattintva érhetők el az egyes évfolyamok

Nagyváthy Antológia 2013
Nagyváthy Antológia 2014
Nagyváthy Antológia 2015
Nagyváthy Antológia 2016

Az alapítvány 2009-ben újra kiadta Nagyváthy János : A Magyar Fewdes és Zászlós Úr című művét.

Az alapítvány és Szabó Sándor kuratóriumi elnök jóvoltából elektronikusan, PDF formátumban is hozzáférhető a kiadvány

A Magyar Fewdes és Zászlós Úr