Az Innovációs és Technológiai Minisztérium által kiírt Ágazati és Ágazaton Kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenyének (ÁSZÉV) országos DÖNTŐJE 2019. április 8-9-én került megrendezésre, Szolnokon.

Mezőgazdasági gépész ismeretek tárgyban iskolánk 2 tanulója kiválóan szerepelt:

  • HORVÁTH BARNABÁS 12/E. osztályos tanulónk országos 8. helyezést,
  • NEGREÁN JÓZSEF 12/E. osztályos tanulónk országos 12. helyezést ért el.

Felkészítő kollégák: László Tünde és Steindl Gábor.

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő kollégáinknak az országos sikerhez!

Eredmények

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb mûködésért és a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal muködéséhez szükséges sütik már be vannak állítva. A sütikről részletesebben nézze meg adatvédelmi oldalunkat.

  Elfogadom a sütiket.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk