170929szanto 042017. szeptember 29-én, az ország minden pontjáról, még a határon túlról is érkeztek a hagyományos középiskolás szántóversenyre a kaposvári Móricz Szakközépiskolába, hogy megmutassák gyakorlati tudásukat. Két kategóriában versenyeztek a tanulók.
Az első kategória ágyekés szántás volt, melyben III. helyezést ért el iskolánk 14/E. osztályos tanulója, BÚTOR GYULA.
A 2. kategória váltva forgató ekével történő szántás, melyben iskolánk 11/I. osztályos tanulója, BARBÉR OLIVÉR az I. helyezést érte el.
Felkészítő tanáruk: Kósa Károly, szakoktató.
Gratulálunk ügyes diákjainknak és a felkészítő tanáruknak!

Képek a versenyről:

Összefoglaló videofelvétel:

Cikk a kapos.hu oldalán

 

 

Eredmények

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb mûködésért és a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal muködéséhez szükséges sütik már be vannak állítva. A sütikről részletesebben nézze meg adatvédelmi oldalunkat.

  Elfogadom a sütiket.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk