A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara az idén a 10. jubileumi Szakma Sztár Fesztivált rendezte meg 2017. április 24-26. között Budapesten, a Hungexpo Vásárközpont G és F pavilonjában. Az elődöntőbe iskolánkból 3 diák jutott be, Tóth Zoltán, Kozics István és Kiss Dávid 11.K osztályos tanulók.

Iskolánk 11/K osztályos tanulója, TÓTH ZOLTÁN a Szakma Sztár 2017 rendezvény keretében megrendezett Országos Szakmai Tanulmányi Verseny ünnepélyes eredményhirdetésén IPARI GÉPÉSZ szakmában országos II. helyezésért vehette át jutalmát.

Felkészítő tanárai: Tüske József és Steindl Gábor. Szívből gratulálunk, további sikereket kívánunk!

 

Eredmények

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb mûködésért és a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal muködéséhez szükséges sütik már be vannak állítva. A sütikről részletesebben nézze meg adatvédelmi oldalunkat.

  Elfogadom a sütiket.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk