Aki nem hisz abban, hogy mennyi jó ember van, az kezdjen el valami jót tenni, és meglátja, milyen sokan odaállnak mellé.

Böjte Csaba

És ez most nálunk is így történt. Gondoltunk egy nagyot, szeretnénk jót tenni, folytatni iskolánk csinosítását és támogatni a diákönkormányzat munkáját e szűkös anyagi körülmények között.

Minden várakozást felülmúlva közel 180 vendéget vártunk az ünnepélyes hangulathoz feldíszített aulánkba január 10-én

A bálozók 19 óra körül érkeztek. Üdvözlő italuk elfogyasztása után elfoglalták helyüket és kezdődött a műsor.

Maczkó Gyula esperes-plébános igei köszöntőjét, a Magyar Hangok tapsra csábító műsora követte, majd Szabó Sándor Igazgató Úr köszöntője után a Decsi Fivérek szórakoztatták a közönséget.

A báli menü töltött csirke, natúr karaj gombamártással, fasírozott, rizi-bizi és káposztasaláta volt, amely nagyon ízlett a vendégseregnek.

Vacsora után egy meglepetésműsorral lépett fel a Kanizsa Salsa Egyesület, melyben Jeszek József Gianni iskolánk "öregdiákja" is táncolt. Fantasztikus hangulatot varázsoltak a táncparkettre! Műsoruk után felkérték a bálozókat, hogy csatlakozzanak hozzájuk, akik örömmel táncoltak velük.

A mulatságot egy rövid időre a tombolahúzás szakította meg, ahol a feketemacska és a cápa most sokaknak szerencsét hozott, hiszen a tombolákon ilyen jelölések is előfordultak.

A hajnalig tartó bál nagyszerűen sikerült!

Megköszönjük Fila Antal és segítője Balogh Heni közreműködését, akik szinte szünet nélkül játszották nekünk a talpalávalót.

Ez úton is köszönjük mindazoknak, akik valamilyen formában segítségünkre voltak a Jótékonysági bál előkészületeiben és lebonyolításában!

Külön köszönet azoknak, akik jelenlétükkel is megtisztelték rendezvényünket és mellénk álltak!

Megköszönjük a tombolára küldött felajánlásokat, a támogatójegyek vásárlását!

SEFAG Erdészeti és Faipari Kft. Varga Zsuzsanna Dráva Kavics Beton Kft. Horváth Mónika és családja
DO-MA Bútorbolt AS-FOODS Kft. Maronics Üzletház Varga Mariann fodrász
Pioneer Magyarország Kft Z-Press Kiadó EtiSys Kft Délzalai Vízmű Zrt.
Axiál Bt. Gáncsos Ildikó Posta (Csurgó) Horváth Martina
Metallux Zrt. Korall Virágüzlet Napsugár Virág Csoki Nyugat Kft.
Berkics Pékség Bíborcsillag Csurgói Szociális Intézmény  Csurgói Virágért Kft.
(Radák Gabriella)
Mocz és Társa
Magánerdészet
Botika Cukrászda Mol Nyrt. (Csurgó) Csurgói Kézilabda Klub
Angyalhaj Fodrászat
(Kiss Anita)
 CBA Hegedüs Üzletház  Ámulat Körömstúdió Bander Miklósné
divatáru-kereskedő
(Nagykanizsa)
Super Women Egészségműhely Szabó Húsbolt Grujber János Hegyigazdák Egyesülete
Csapó Zöldség-Gyümölcs
Kereskedés
Bukovics Szilvia
kozmetikus
Dominó Süteménybolt és
Fagylaltozó
Jeszek József

Kaméleon Szépségszalon
(Révész Bettina)

Csurgói Baksay Sándor Alapítvány Győrfi Miklós és családja Napsugár Szociális Intézmény
Bodó Gyöngyi

Külön köszönet a fődíjért a Kaszó Zrt-nek, és mindazoknak akik név nélkül tették felajánlásaikat!

Pál Gyöngyi
Szabó Tímea