Iskolánk részt vesz az idei, immár 36. alkalommal megrendezésre kerülő mezőgazdasági szakkiállításon abból az apropóból, hogy mezőgazdasági gépésztechnikus és mezőgazdasági gépész diákjaink 2 gépmodellt (Claas Lexion, Claas Xerion) készítettek a tanévben az Axiál Kft. felkaroló támogatásával. Az alkotásokat számos helyi és közeli szponzor adományaiból kiviteleztük, melyet ez úton is hálásan köszönünk!

Az AgroMash-Expo szakkiállítás történetében először fordul elő, hogy egy szakképző iskola önálló alkotásával megjelent a versenyszférában.

A képeken is látható, hogy Dr. Fazekas Sándor (földművelésügyi miniszter) Úr, valamint Dr. Gyuricza Csaba (Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ, Főigazgató)  elismerését fejezte ki az iskolánknak és az alkotóknak, Harsányi Zsolt (Axiál Kft. tulajdonos-ügyvezető) és munkatársai teret biztosítottak az Axiál pavilonban a megjelenésre, Max-Ferdinand von Kroff (Claas GmbH - Länderdelegierter, Ausztria) gratulált a „Claas-csapatunknak”, s Fenntartónk, a KOSZISZ vezetősége (Tóth Gábor, igazgató; Ballai Ottó, oktatási referens; Szax László, irodavezető; Szentpéteri Balázs, könyvelő) dícséretét fejezte ki.

Csapattagok: Breják Ferenc (tangazdaság-vezető), Vargyas Ádám (szakoktató), Kalmár Gábor, Bausz Gergő, Andik Dániel, Németh Bence, Karvalics Sándor, Kovács Martin, Gulyás Máté, Zakál János, Hardi Péter, Butor Gyula.

Köszönjük a lehetőséget, a támogatásokat és az aktív résztvevők munkáját!

 Képek a Google Fotók-on

Egyéb hivatkozások:

https://www.facebook.com/agroinform/videos/1581643828539287/

https://www.facebook.com/agroinform/videos/1577526942284309/

http://www.axial.hu/hirek/axial/innovativ-gepesztanulok/hu

Események

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb mûködésért és a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal muködéséhez szükséges sütik már be vannak állítva. A sütikről részletesebben nézze meg adatvédelmi oldalunkat.

  Elfogadom a sütiket.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk