A 2018-as év végéhez közeledve karácsonyra készültünk.

December 19-én egy hagyományos szeretetvendégségre invitáltuk nyugdíjas és aktív dolgozóinkat, valamint a hozzátartozó gyermekeket. Göndics János esperes plébános karácsonyi köszöntője után iskolánk tanulói betlehemi játéka idézte fel a karácsony történetét. Iskolánk igazgatónője, Vargáné Nagy Viola karácsonyi gondolatait követően jó hangulatú vacsora keretében kötetlen beszélgetésben zárult az este.

2018. december 20-án, az év utolsó tanítási napján ünnepi szentmisével indult a reggel, melyet a tanulók karácsonyi műsora, s igazgatói ünnepi beszéd követett. Az esemény zárásaképp a Nagyváthy János Oktatási-Nevelési Alapítvány, s a Csurgói Gazdaképző Közalapítvány támogatásait vehették át a diákok.

Események

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb mûködésért és a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal muködéséhez szükséges sütik már be vannak állítva. A sütikről részletesebben nézze meg adatvédelmi oldalunkat.

  Elfogadom a sütiket.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk