2019. május 4-én négy végzős osztálytól, 107 tanulótól búcsúzott iskolánk. A ballagási ünnepség az időjárás viszontagságai ellenére felemelő és megható volt. A színvonalas műsort alsóbb éves diákjaink és Vogel Ádám tanár úr adták.

Végzős diákjaink megkapó és nem ritkán vicces búcsúbeszédeikben emlékeztek vissza az itt eltöltött időre. Göndics János esperes plébános atya és Vargáné Nagy Viola igazgató asszony szívhez szóló gondolatokkal indították további útjukra ballagó diákjainkat. Az osztályfőnökök búcsúzó szavait Tamás Ferenc igazgatóhelyettes úr tolmácsolta.

Iskolánk hagyománya szerint ballagó diákjainknak jutalmakat osztottunk ki, tanulmányi eredményeik, versenyszerepéseik, közösségi munkájuk és a műhely, illetve gazdasági munkákban való áldozatos részvételükért.
Búcsút vettünk két „ballagó” kollégától is, akiknek ezúton is kívánunk pihentető, de aktív hosszú nyugdíjas éveket.
Természetesen az iskola zászló átadása és a „lufikba zárt” kívánságok elengedése sem maradt el.
Egy igazán megindító, személyes és vidám eseményben lehetett részünk.

Kívánunk végzős diákjainknak sok sikert a vizsgákhoz, kitartást és rengeteg örömöt további életükben!

 

Képek a Google Fotók-on

Események

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb mûködésért és a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal muködéséhez szükséges sütik már be vannak állítva. A sütikről részletesebben nézze meg adatvédelmi oldalunkat.

  Elfogadom a sütiket.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk