Október 10-13  -  72 óra kompromisszum nélkül

A 72 óra kompromisszum nélkül, egy szociális önkéntes akció, melyben idén már iskolánk is részt vett. 3 napon, azaz 72 órán keresztül közhasznú munkát végeztünk kilencedikes diákjainkkal közösen. Örömmel láttuk, hogy a lehetőséget meghallva, azonnal jelentkeztek a munkára.

Célunk az iskolánkkal szembeni játszótér újrafestése volt. Mindannyian élveztük a feladatot, Sokat nevettünk, beszélgettünk és megosztottuk egymással az iskolával kapcsolatos tapasztalatainkat.

Résztvevők: 9.A: Fodor Adrienn, Papp Dominika, Horváth Rebeka 12.A: Horváth Mónika, Ivanics Alexandra, Ormódi Barbara, Küher Regina

Képek a Google Fotók-on

Események

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb mûködésért és a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal muködéséhez szükséges sütik már be vannak állítva. A sütikről részletesebben nézze meg adatvédelmi oldalunkat.

  Elfogadom a sütiket.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk