Meleg szívvel nagy szeretettel és üdvözlő italokkal vártuk bálozóinkat a szorgos kezek munkájával, vendégeink tiszteletére ünneplőbe öltözött aulánkba.

Köszöntő beszédét elsőként Göndics János esperes plébános, iskolánk lelki vezetője mondta el és tolmácsolta jókívánságait Füstös János polgármesternek, aki nem lehetett egyszerre két helyen, hiszen ebben az időpontban zajlott a Borbál is Csurgón.

Vargáné Nagy Viola igazgató asszony ünnepi gondolatait egy idézettel kezdte:

„HA SEGÍTESZ MÁSOKON, AZ TÉGED IS JOBBÁ TESZ!
…MERT NEM TUDSZ VALAKIT ÚGY ÁTVINNI A CSÓNAKODON A TÚLSÓ PARTRA,
HOGY TE MAGAD IS MEG NE ÉRKEZZ!”

Ez lett a mottója az V. Nagyváthy bálunknak, hiszen 2019-ben is sokan segítettek, mellénk álltak, hogy a rendezvényünk sikeres lehessen.

A beszédek után a finom vacsora következett, melyet ebben az évben is az Eötvös iskola konyhásai biztosították, Küherné Andika irányításával. Vacsora alatt kezdődött az első meglepetés program Vogel Ádám tanár úr vezényletével. Spolár Viktória 11.E, Sikter Barnabás 12. E, és Novák Adrián 10.K osztályos tanulók mutatták meg mennyire színes világ a zene világa és milyen jól megférnek egymás mellett a különböző zenei stílusok. A dalokat Pintér Károly tanár úr gitárkíséretével hallhattuk. 
Vendégeink nagy tapssal fejezték elismerésüket a színes csokorhoz.

A második meglepetés produkciót, bécsi keringőt, nagyon nagy szeretettel, még nagyobb izgalommal iskolánk dolgozói adták elő. A ruhákat a berzencei Miss Szalon bocsátotta rendelkezésünkre. A koreográfiát Pál Gyöngyi tanárnő állította össze és tanította be a lelkes csapatnak. A bemutató után diákjaink is szerepet kaptak, hiszen a fiúk egy-egy szál tulipánnal érkeztek a leendő táncpartnereikhez, így a keringőből igazi örömtánc kerekedett, és kezdetét vehette a mulatság.

A zenéről, a jó hangulatról ismételten a Zero zenekar gondoskodott, melyet egy rövid időre a nyertesek örömére a tombolasorsolás szakította meg és utána hajnalig folyt a mulatság.

Köszönjük a sok-sok támogatást, mindazoknak a szülőknek, vállalkozóknak, magánszemélyeknek, akik támogatójegy megvásárlásával illetve tombola tárgyak felajánlásával segítették a kezdeményezésünket.

A színvonalas rendezvény létrejöttét az iskolai dolgozók példamutató összefogása és együttműködése tette lehetővé! A bál jövedelmét új iskolabútorok (tanulószékek) vásárlására fordítjuk, diákjaink komfortérzetének javítására.

Külön köszönettel tartozunk a Kaszó ZRT-nek, akik ismételten a fődíjat biztosították!

 

Képek a Google Fotók-on

Események

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb mûködésért és a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal muködéséhez szükséges sütik már be vannak állítva. A sütikről részletesebben nézze meg adatvédelmi oldalunkat.

  Elfogadom a sütiket.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk