Iskolánkban 2017. november 24-én, pénteken került sor a végzős tanulók szalagtűző ünnepélyére, melyre 124 tanuló sorakozott fel osztályfőnökeik és szakmai vezetőik kíséretében.

Iskolánk lelki vezetője, Göndics János atya igei köszöntője után Szászfalvi László, Országgyűlési Képviselő Úr ünnepi beszédében szólt az ünnepeltekhez. A műsort követően a 11/E osztályból Horváth Barnabás búcsúztatta az elmenőket, a 12/A-ból Fenyvesi Krisztina és a 13/G-ből Récsei Klaudia szólt az alsóbb évfolyamosokhoz szívhezszólóan.

Az igazgatói beszédet követően osztályonként vontultak fel a diákok a szalagtűzésre. A műsor zárásaképp a11/I. osztály búcsúéneke, majd a 12/A osztály előadásában felcsendült "Ábrándos szép napok" nosztalgikus hangulata magával ragadta a közönséget.

A műsor szünetében az osztályok kisfilmeit tekinthette meg a közönség, majd 2 tánccsoport - Pál Gyöngyi tanárnő felkészítésével - gyönyörű bécsi keringővel kápráztatta el a vendégeket. Az ünnepély végén a diákok felkérhették szüleiket egy-egy keringőre, majd pezsgős koccintással végződött a meghitt ünnepély.

Minden diákunknak gratulálunk, s eredményes felkészülést kívánunk az előttük álló vizsgákhoz, megmérettetésekhez!

Képek a Google Fotók-on

Képek a Google Drive-on

Események

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb mûködésért és a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal muködéséhez szükséges sütik már be vannak állítva. A sütikről részletesebben nézze meg adatvédelmi oldalunkat.

  Elfogadom a sütiket.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk