
Nemzetközi Középiskolai Diák Szántóverseny minden éven megrendezésre kerül, az idei évben szeptember 20-án került lebonyolításra Kaposváron.
Iskolánk minden éven sikeresen szerepelt a szántóverseny különböző kategóriáiban.
Az idei éven is sikeresen szerepeltek tanulóink, gratulálunk a tanulóknak és felkészítő tanáruknak Csapó József szakoktató kollégának.
Eredményeink:
Immár hagyományainkhoz híven idén is megrendeztük az Ismerkedési Napot, mely során iskolánk diákjai egy jókedélyű, vidám, sütéssel-főzéssel teli nappal lettek gazdagabbak.
Iskolánkban Göndics János Plébános Úr 2019. szeptember 5-én tartotta iskolánk auláűjában a Tanévnyitó Szentmisét.
Elkezdődött iskolánkban a 2019-2020-as tanév.
Igazgatónőnk beszéde után, egy rövid műsorral kezdetét vette a 2019-2020-as tanév.
Iskolánk tanulóinak javítóvizsgája 2019. augusztus 27-28-án, 8 órakor lesz!
Megjelenés ünneplő ruhában, bizonyítvánnyal együtt!
2019. szeptember 2-án, hétfőn 8 órakor az aulában tanévnyitó ünnepélyre várjuk szeretettel tanulóinkat.
Megjelenés ünneplő ruhában!
Évnyitó ünnepély után 3 osztályfőnöki órát tartunk!
A nyár hátralevő napjaira kellemes pihenést kívánunk!
Humán munkaközösségünk szervezésében 2019. május 10-én megemlékeztünk a Madarak és Fák Napjáról.
2019. május 4-én négy végzős osztálytól, 107 tanulótól búcsúzott iskolánk. A ballagási ünnepség az időjárás viszontagságai ellenére felemelő és megható volt. A színvonalas műsort alsóbb éves diákjaink és Vogel Ádám tanár úr adták.
Végzős diákjaink megkapó és nem ritkán vicces búcsúbeszédeikben emlékeztek vissza az itt eltöltött időre. Göndics János esperes plébános atya és Vargáné Nagy Viola igazgató asszony szívhez szóló gondolatokkal indították további útjukra ballagó diákjainkat. Az osztályfőnökök búcsúzó szavait Tamás Ferenc igazgatóhelyettes úr tolmácsolta.
Iskolánk hagyománya szerint ballagó diákjainknak jutalmakat osztottunk ki, tanulmányi eredményeik, versenyszerepéseik, közösségi munkájuk és a műhely, illetve gazdasági munkákban való áldozatos részvételükért.
Búcsút vettünk két „ballagó” kollégától is, akiknek ezúton is kívánunk pihentető, de aktív hosszú nyugdíjas éveket.
Természetesen az iskola zászló átadása és a „lufikba zárt” kívánságok elengedése sem maradt el.
Egy igazán megindító, személyes és vidám eseményben lehetett részünk.
Kívánunk végzős diákjainknak sok sikert a vizsgákhoz, kitartást és rengeteg örömöt további életükben!
Iskolánkban immár hagyomány bolondballagáskor a traktoros felvonulás.
Képgalériánkban kis ízelítőt adunk végzőseink vidám hangulatáról.
Bolondallagásunkól olvashat Orosz Árpád tollából egy cikket a magyartudat.com hasábjain is.